TASY Slovakia

Všetko začalo v roku 1991, kedy v Brne vznikla spoločnosť TASY s.r.o. Od úplného začiatku bola hlavnou myšlienkou ekológia, pretože firma sa venovala, a dodnes sa aj venuje, zberu, triedeniu a ekologickému spracovaniu ojazdených pneumatík a iných pryžových odpadov. Netrvalo dlho a TASY začalo aj s predajom nových pneumatík pre koncových, ale aj pre veľkoobchodných zákazníkov. Firma sa dynamicky rozvíjala a pri uvažovaní o smerovaní firmy prišlo rozhodnutie o ďalšom ekologickom spracovaní pneumatík. A tým bolo protektorovanie, teda predĺženie života pneumatiky. Dodnes má spoločnosť TASY s.r.o. vlastný protektorovací závod na studené protektorovanie pneumatík. Ponuku služieb a tovaru sme neustále zväčšovali a výsledkom tohto procesu sú mobilný pneuservis nákladných pneumatík, kamenné pneuservisy a autoservisy v Brne a v Prahe. Počas celého rozvoja firmy sme investovali do moderných technológií a vzdelávania, vďaka čomu sme vydržali až do týchto chvíľ.

Ďalším významným krokom bolo posilnenie „bratskej“ spolupráce so Slovenskom. Preto sme sa v roku 2019 rozhodli založiť spoločnosť TASY Slovakia s.r.o., ktorá pôsobí na našom, slovenskom, trhu. Preto môžeme aj našim zákazníkom na Slovensku ponúknuť kvalitné služby a produkty. Hlavným zameraním slovenskej pobočky je nákladný segment, ale nie sú nám cudzie ani osobné pneumatiky, prípadne pneumatiky na traktory, stavebné stroje a iné špeciálne stroje. Predávame svetoznáme značky pneumatík, ako napríklad Continental, Pirelli, Hankook. Taktiež regionálne značky ako Matador a Kama, ale aj menej známe pneumatiky Riken, Belshina a iné. V neposlednom rade našim zákazníkom ponúkame kvalitné nákladné protektory z vlastnej produkcie.

Popri bohatej ponuke tovaru nezaostáva ani ponuka služieb. Zakladáme si na kvalite poskytovaných služieb. Našim veľkoobchodným a maloobchodným zákazníkom ponúkame:

  • mobilný pneuservis nákladných pneumatík
  • kamenný pneuservis nákladných a osobných pneumatík
  • protektorovanie pneumatík na vlastnú kostru, ale v ponuke máme, samozrejme, aj hotové protektory
  • oprava pneumatík
  • prerezávanie pneumatík
  • monitoring stavu pneumatík a kompletná správa pneumatík
  • zámeny kolies na nápravách (permutácie)

Ako na centrále v Brne, tak aj na pobočke v Trenčíne máme vyškolený tím ľudí, ktorý je pripravený pomôcť v každej situácii. Neváhajte a kontaktujte nás.